Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

ZAJÍC vyrazil na olympiádu

Sochi1Těšili jsme se na zimní radovánky ve sněhu, divoké sjíždění na bobech a umělecké stavení sněhuláků. Paní zima nám však nepřála a moc zimních a sněhových dní nenadělila. Vydali jsme se tedy se ZAJÍCem na Letnou, kde byl v rámci Zimních Olympijských her v Soči vybudovan olympijský park. Konečně jsme měli možnost vidět nejenom sníh, ale také sněhové dělo a rolbu, o kterých jsme si v ZAJÍCi povídali, a na živo sledovat různé zimní sporty. Viděli jsme skoky na lyžích, biatlon, bruslení a snowboarding.

 

Sochi2Po obchůzce jednotlivých sportovních stanovišť jsme však nezůstali jen u koukání, ale vybrali jsme si vlastní disciplínu – sjezd na lyžích. Obuli jsme si přeskáče, zacvakli se do lyží a už jsme sjížděli kopec. Některé děti na lyžích stály poprvé, o to byl jejich zážitek větší. Po sportovních výkonech byl pro děti připravený stan se Čtyřlístkem, kde za splněné čtyři úkoly dostal každý časopis Čtyřlístek a sladkou odměnu.

Moc se nám tento výlet líbil a těšíme se za 2 roky na letní olympiádu, na kterou se již teď začneme poctivě připravovat :-)

 
Share on Myspace