Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Zahajujeme projekt „S pomocí to dokážu - poskytování služeb pro vstup na trh práce".
oplzz.jpgAPLA Praha, Střední Čechy, o.s zahájila dne 1.5.2009 realizaci projektu „S pomocí to dokážu - poskytování komplexních služeb pro vstup na trh práce" , který je spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu a z rozpočtu České republiky.

Projekt se soustřeďuje na vytvoření takových podmínek, které by lidem s PAS umožnily vstup na trh práce a připravily je na samostatný život. Tyto podmínky budou vytvořeny prostřednictvím služby podporovaného zaměstnávání. Hlavním cílem projektu je postupné odstraňování bariér, které brání osobám s diagnostikovanou poruchou autistického spektra v přístupu ke vzdělávání a zaměstnání. Projekt je určen minimálně pro 75 osob s poruchou autistického spektra ze Středočeského kraje (je možný 20% přesah cílové skupiny do jiných krajů s výjimkou hl.m.Prahy) a poběží 36 měsíců.

Projekt bude podrobně představen na Valné hromadě 20.5.2009.
Zájemci o účast na jednotlivých aktivitách projektu se mohou obracet na Mgr. Evu Gnanovou na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Více podrobností v sekci Projekty.

bez_nzvu.jpg

 

 
Share on Myspace