Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Vzdělávací aktivity pro rodiče malých dětí s PAS

Pro mimopražské rodiče malých dětí s PAS (tj. dětí do nástupu školní docházky) jsou v rámci projektu podporovány následující aktivity:

Kurz Stojíme na začátku – pro zájemce o ranou péči

Vzdělávací seminář pro rodiče, kteří se chtějí seznámit s problematikou PAS u malých dětí, s principy vhodného přístupu k těmto dětem a s konkrétními metodami práce, které se při výchově a vzdělávání dětí s PAS osvědčily v praxi.

Přihlašovat se můžete Ivě Chlapcové ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Pravidelná setkávání rodičů s odborníky na autismus

Přednášky s diskuzí na dané téma (např.: Medikace u dětí s PAS (MUDr. Magdalena Ryšánková), Empatická nedůslednost (PhDr. Hynek Jůn, Ph.D.), Alternativní metody (PhDr. Kateřina Thorová, Ph.D.), Terapie u dětí s PAS v zahraničí (Jitka Dragounová, M.A.), apod.).

Termíny: 28. 1., 28. 2., 28. 3., 18. 4., 23. 5. 2013

Místo konání: Středisko rané péče APLA, Brunnerova 3, 163 00, Praha 17 – Řepy

Přihlašovat se můžete Ivě Chlapcové ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Otevřená skupina pro rodiče malých dětí s PAS

Skupinová setkání nabízejí zúčastněným rodičům, aby se v příjemném a zkušenými lektory moderovaném prostředí setkali, navzájem sdíleli svoje zkušenosti a vyměnili si cenné zkušenosti a poznatky, které nemusí být dostupné ani u odborníků. Přítomnost obou rodičů je velmi vítána. Otcové obohatí skupinu mužským pohledem na problematiku a tím otevřou také ženám možnost nového náhledu.

Termíny: každé první pondělí v měsíci od března 2013

Místo konání: Metodické a diagnostické středisko, Dolanská 23, 161 00, Praha 6 - Liboc

Přihlašovat se můžete Andree Králové ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

Edukačně pobytové kurzy pro rodiče malých dětí s PAS

Více informací o kurzech naleznete na webových stránkách www.praha.apla.cz v sekci projekty, projekt „Nevědomost ubližuje“ nebo kontaktujte manažerku projektu Andreu Královou ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel.: 774 725 039).

 
Share on Myspace