Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Staňte se patronem klienta, služby či konkrétního projektu

Vážení přátelé,

máme nové webové stránky www.nautis.cz/cz.

Tento web (www.praha.apla.cz) není již aktualizován. Naši IT kolegové momentálně připravují uspání tohoto webu. 

Děkujeme za pochopení.

Tým NAUTIS

 

Chcete přesně vědět, komu svým darem pomáháte? Chcete pomoci konkrétním lidem? Chcete podpořit konkrétní službu či projekt?

Je tu pro Vás možnost stát se patronem Vámi vybraného klienta NAUTISu a přispět přímo na zakoupení pomůcek, vybavení či financování služby pro tohoto klienta. Můžete se stát i patronem konkrétní služby či projektu realizovaného naším sdružením ve prospěch

lidí s autismem.

Přečtěte si příběhy našich klientů a staňte se patronem některého z nich. Seznamte se s konkrétními projekty a službami, které nabízíme lidem s autismem a staňte se jejich patronem. Jak?

Odešlete částku dle svého uvážení a možností na sbírkový účet NAUTIS číslo 4200095997/6800. V poli „Variabilní symbol“ uveďte jméno podpořeného klienta či konkrétního projektu či služby.

Pokud si přejete, aby Vaše jméno a částka Vašeho daru byly uvedeny na webové stránce NAUTIS, kontaktujte, prosím, Janu Sirotkovou e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  nebo telefonem 774 723 185.

Rádi Vám také vystavíme potvrzení o daru. V případě, že o potvrzení máte zájem, kontaktujte nás na výše uvedenou adresu nebo telefonní číslo.

Za veškerou pomoc srdečně děkujeme. 

 
Share on Myspace