Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Pracoviště

 


Středisko včasné intervence a sídlo sdružení - kanceláře Brunnerova
 
Ředitelství, ekonomické středisko,
středisko rozvoje a vnějších vztahů 
Brunnerova 1011/3, 163 00 Praha 17 - Řepy
Tel.: 235 302 111

Popis cesty a mapa
V Holešovičkách 1A/593, 182 00 Praha 8
Tel.: 284 684 959

Popis cesty a mapa.
brunerka.jpg
04.jpg

Středisko odborného poradenství a diagnostiky - kanceláře Libocká

Libocká 40, 162 00 Praha 6 - Liboc
Tel.: 606 729 672
Popis cesty a mapa.

Terapeutické a sociálně rehabilitační středisko 
  
Na Truhlářce 24, 180 00 Praha 8 Tel.: 777 703 417
Popis cesty a mapa.

 dolanska-bw.jpg

truhlarka

Respitní centrum, osobní asistence, domácnost Domova se zvláštním režimem, Denní centrum NAUTIS
 
Ústavní 102, Praha 8, 180 00 Praha 8
popis cesty a trasa
 
Popis cesty a mapa

 
 
 
 
 9P3H6927
 

 

Popis cesty ke kancelářím v Brunnerově ulici

Kudy k nám (po kliknutí se zobrazí mapa v novém okně)

Přijíždíte autem:

je zapotřebí dostat se do ulice Slánská (čtyřproudá spojovací komunikace mezi ulicemi Karlovarská (Praha 6) a Plzeňská (Praha 5).

Přijíždíte Slánskou směrem od Plzeňské: vjedete do žlutého proskleného tunelu, uprostřed tunelu světelná křižovatka, odbočíte vpravo. Po padesáti metrech odbočíte z hlavní vlevo (do pravého úhlu) a ocitnete se v ulici Skuteckého. První odbočka doprava, jste v ulici K Trninám. Druhá odbočka doprava je ulice Brunnerova (slepá ulice). Zaparkujte. Na konci ulice stojí mateřská škola Fialka. Po pravé ruce máte vchod do poradny NAUTIS.

Přijíždíte Slánskou směrem od Karlovarské: vjedete do žlutého proskleného tunelu, uprostřed tunelu světelná křižovatka, odbočíte vlevo. Po padesáti metrech odbočíte z hlavní vlevo (do pravého úhlu) a ocitnete se v ulici Skuteckého. První odbočka doprava, jste v ulici K Trninám. Druhá odbočka doprava je ulice Brunnerova (slepá ulice). Zaparkujte. Na konci ulice stojí mateřská škola Fialka. Po pravé ruce máte vchod do poradny NAUTIS.

Přijíždíte MHD:

Ze smíchovského Anděla: tramvaj č. 7, 9, 10. Vystoupíte na zastávce Slánská, projdete mezi Mc´Donaldem a Delvitou. Jste v ulici Skuteckého, zabočíte vlevo. Pokračujete po pravém chodníku, po levé ruce míjíte dlouhý panelák s šesti vchody. Za poštovní schránkou odbočíte vpravo na parkoviště. Uprostřed parkoviště (pokud uděláte čelem vzad uvidíte v dálce semafor) sejdete z mírného kopečka a pokračujete rovně. Po 150 m narazíte na areál MŠ. Dva nejbližší vchody vedou do poradny NAUTIS.

Z Dejvické: z ulice Kafkova autobus č. 180. Vystoupíte na zastávce Slánská. Další popis stejný jako výše.

Od stanic metra Nové Butovice, Luka, Stodůlky: autobus č. 225. Vystoupíte na zastávce Slánská. Další popis stejný jako výše.

Od stanice metra Zličín: autobus č. 164. Vystoupíte na zastávce Nevanova. Jste v ulici Skuteckého. Pokračujte pěšky po směru jízdy, po levé ruce míjíte dlouhý panelák s šesti vchody. Za poštovní schránkou odbočíte vpravo na parkoviště. Uprostřed parkoviště (pokud uděláte čelem vzad uvidíte v dálce semafor) sejdete z mírného kopečka a pokračujete rovně. Po 150 m narazíte na areál MŠ. Dva nejbližší vchody vedou do poradny NAUTIS.

Z Bílé hory: z konečné zastávky tramvají 8 a 22 autobusem č. 164. Vystoupíte na zastávce Nevanova. Další cesta stejná jako v předchozím odstavci.


 Popis cesty ke kancelářím Na Rokosce

Kudy k nám (po kliknutí se zobrazí mapa v novém okně)

Obecně: 
Zázemí služby osobní asistence (do konce roku 2012) a od 1. 1. 2013 terapeutické a sociálně rehabilitační středisko NAUTIS, Střední Čechy, o.s. se nachází v bývalém objektu kulturního domu Rokoska v ulici V Holešovičkách 593/1A (Rokoska 1). Ulice v Holešovičkách je dlouhá, naše budova se nachází v její spodní části blíže k Vltavě.

MHD: metrem trasou C na Nádraží Holešovice. Poté autobusem číslo: 201 na zastávku Kuchyňka. Je to zastávka na znamení, musíte zazvonit. Přes silnici po směru jízdy autobusu uvidíte bílý dům se zastřešeným vstupem a s rovnou střechou, ve kterém sídlíme (bývalý kulturní dům Rokoska). K našemu středisku se dostanete podchodem, který najdete 50 m po směru jízdy autobusu. Z podchodu vyjdete po schodech a poradenské středisko NAUTIS Praha je asi 30 m před Vámi. Vchod je z druhé strany budovy. (Z Hlavního nádraží i z Florence se k nám dostanete přibližně za 30 min, ze Smíchovského nádraží přibližně za 50 min.)

Autem:
Z centra: Musíte se dostat na most Barikádníků. Na tento most Vás navedou relativně bezpečně z různých částí Prahy ukazatele na ZOO Praha. Přejedete Vltavu a po 200 m budete míjet zastávku MHD (bus, stanice Kuchyňka). Budovu našeho poradenského střediska uvidíte po levé ruce (bílý dům se vstupem se sloupy a s rovnou střechou). Za autobusovou zastávkou asi po 100 m odbočíte do druhé odbočky vpravo do ulice Na Truhlářce (první odbočka je do zákazu vjezdu). Cesta je také značená ukazateli k hotelu SPA Smíšek. Pojedete stále po hlavní ulici, přejedete po mostě ulicí Valčíkova na křižovatku, kde se dáte do kopce vlevo do ulice Pomezní. Dojedete na T-křižovatku, kde se dáte z kopce vlevo. Nyní jste v ulici Nad Rokoskou. Pojedete stále z kopce až na křižovatku, kde byste rovně vjeli do značené slepé ulice. Zároveň máte po pravé ruce školu. Na této křižovatce odbočíte vlevo a po 30 m opět doleva a jste na parkovišti před naším poradenským střediskem. Vchod k nám je z této odvrácené strany budovy.

Do centra: Pojedete po ulici Liberecká. Jakmile přejedete nadjezdem ulici Zenklova, budete mít po pravé ruce budovy továrny. Asi po 40 m odbočíte vpravo do ulice Kubišova (pozor, abyste odbočili správně, musíte si najet do připojovacího pruhu z ulice Zenklova). Poté z ulice Kubišova odbočíte druhou ulicí vlevo. Nyní jste v ulici Nad Rokoskou a pojedete stále z kopce až na křižovatku, kde byste rovně vjeli do značené slepé ulice. Zároveň máte po pravé ruce školu. Na této křižovatce odbočíte vlevo a po 30 m opět doleva a jste na parkovišti před našim poradenským střediskem. Vchod k nám je z této odvrácené strany budovy. (Pozor! Odbočka přímo u našeho objektu z ulice v Holešovičkách je neprůjezdná, musíte se k budově dostat podle výše uvedeného popisu!)
 

Popis cesty ke kancelářím Libocká

Kudy k nám (po kliknutí se zobrazí mapa v novém okně)

Popis cesty:

MHD:

Od metra trasa  B stanice „Anděl“ – bus č. 191, směr letiště

Od metra trasa  A stanice „Petřiny“ – bus č. 191, směr letiště nebo bus č. 108 směr Bílá Hora

Autobusem jedete do zastávky „Libocká“ (z Anděla cca 30 min, z Petřin cca 4 min). POZOR, zastávka je na znamení. 

Po vystoupení z autobusu se dáte doprava (vracíte se proti směru jízdy autobusu) a půjdete stále nahoru ulicí Libockou až k č. 40, cca 300 m (vila v zahradě s hnědým, dřevěným plotem).

Autem: (přímo u střediska NAUTIS v ulici Libocká nelze bohužel zaparkovat)

Z ulice Evropská, ze směru od Kladna, letiště – na křižovatce u konečné  tramvají  „Divoká Šárka“ (po levé straně McDonald, po pravé straně autobazar) odbočíte u hospody „Nad Šárkou“ doprava, do ulice Libocká.  Jedete ulicí, až po pravé straně minete kostel a hned za ním odbočíte přes silnici doleva do ulice „Ke kostelu“, kde je možné zaparkovat. Poté pokračujete touto ulicí pěšky po schodech nahoru zpět do ulice Libocká, v ní doleva až k č. 40 – cca 200 m, pokud nechcete jít po schodech, můžete obejít ulicí Libocká – cca 300 m.

Z ulice Evropská ze směru od centra, od Vítězného náměstí - na křižovatce za konečnou tramvají  „Divoká Šárka“ odbočíte doleva, kolem hospody „Nad Šárkou“  do ulice Libocká.  Jedete ulicí, až po pravé straně minete kostel a hned za ním odbočíte přes silnici doleva do ulice „Ke kostelu“, kde je možné zaparkovat. Poté pokračujete touto ulicí pěšky po schodech nahoru zpět do ulice Libocká, v ní doleva až k č. 40 – cca 200 m, pokud nechcete jít po schodech, můžete obejít ulicí Libocká – cca 300 m.

Od křižovatky Vypich ze směru od Řep, Karlových Varů – na křižovatce doleva směr Petřiny a hned opět doleva, do ulice Libocká (nepokračovat rovně na Petřiny).

Od křižovatky Vypich ze směru od Motola – na křižovatce rovně směr Petřiny a hned doleva, do ulice Libocká (nepokračovat rovně na Petřiny).

Od křižovatky Vypich ze směru od centra, od Břevnova – na křižovatce doprava směr Petřiny a hned doleva, do ulice Libocká (nepokračovat rovně na Petřiny).

Pokračovat kousek rovně ulicí Libocká, za zastávkou autobusu odbočit doprava do ulice „U Hvězdy“, kde je možné zaparkovat. 

Poté se vrátíte na ulici Libocká, tam doprava a pokračujete pěšky ulicí Libocká až k č. 40, cca 500 m


Popis cesty ke kancelářím Na Truhlářce

Kudy k nám (po kliknutí se zobrazí mapa v novém okně)

Cesta MHD: metrem trasou C na Nádraží Holešovice. Poté autobusem číslo 201 na zastávku Kuchyňka. Autobus jezdí po 10 - 15 min. Je to zastávka na znamení, musíte zazvonit. K naší budově se dostanete ze zastávky pěšky cestou podel směru jízdy autobusu. Po 50 metrech dojdete na křižovatku (druhá odbočka vpravo) a dáte se doprava do ulice Na Truhlářce. Přibližně po 50 m po pravé straně uvidíte jeden z řadových domů s číslem 24. Z Hlavního nádraží i z Florence se k nám dostanete přibližně za 30 min, ze Smíchovského nádraží přibližně za 50 min, z Nádraží Holešovice za 10 min.

Cesta autem:
Z centra: Musíte se dostat na most Barikádníků. Na tento most Vás navedou relativně bezpečně z různých částí Prahy ukazatele na ZOO Praha. Přejedete Vltavu a po 200 m budete míjet zastávku MHD (bus, zastávka Kuchyňka). Za autobusovou zastávkou asi po 100 m odbočíte do druhé odbočky vpravo do ulice Na Truhlářce. Poté se ihned dáte doprava a zde je parkoviště pro vaše vozidlo. Pak budete pokračovat pešky nahoru a po 20 m na pravé straně uvidíte jeden z řadových domů s číslem 24.

Popis cesty do respitního centra, centra osobní asistence, domácnosti domova se zvláštním režimem Libčice a denního centra NAUTIS

Cesta: areál PN Bohnice, autobus č. 200 z metra C Kobylisy do zastávky Katovická. Jděte hlavní branou nemocnice do kopce směrem ke kostelu, poté se dejte první hlavní cestou doleva. Odbočka do respitního centra se nachází cca 800 m vpravo, téměř na konci areálu. Nedaleko se nachází eko farma bohnické nemocnice. Do areálu je možný vjezd autem z ulice Čimická  (vjezd je zpoplatněn).

Kudy k nám (po kliknutí se zobrazí mapa v novém okně)


Kanceláře v Českolipské ulici na Praze 9

Kudy k nám (po kliknutí se zobrazí mapa v novém okně)
 
 
Share on Myspace