Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Expobank CZ, a.s.

logo-expobank

Expobank, a.s.  (do 15. 10. 2014 operující pod obchodním názvem LBBW Bank, a.s.), je generálním partnerem NAUTIS již od roku 2008. Zároveň je středně velkou, moderní a univerzální komerční bankou, která svým klientům poskytuje produkty a služby v oblastech firemního, osobního, investičního a mezinárodního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích.

 

Celý článek...
 
Nadace České spořitelny

Nadace České spořitelny

V roce 2014 APLA Praha (nyní NAUTIS) získala nového silného partnera Nadaci České spořitelny. 

Jak nadace  uvádí na svých webových stránkách " Při založení Nadace České spořitelny v roce 2002 stála prostá myšlenka pomáhat potřebným a slabším, a zároveň přispívat k rozvoji společnosti. Tuto myšlenku ctí Nadace dodnes."

 

Celý článek...
 
SAP ČR, spol. s r.o.

SAP grad R prefSAP ČR, spol. s r.o. je dodavatelem podnikových aplikací, které přispívají k lepšímu řízení firem. Společnost SAP (zkratka za „Systémy, Aplikace a Produkty v oblasti zpracování dat“) byla založena v roce 1972. SAP umožňuje lidem i organizacím efektivněji spolupracovat a využívat přehled o podniku, aby si udrželi náskok před konkurencí, a to od kanceláří po zasedací místnosti, od skladů po prodejny, od stolního po mobilní zařízení.

 

Celý článek...
 
Sharp Crafters s.r.o.

PostSharpSoftwarová společnost SharpCrafers podpořila poprvé společnost APLA Praha, kdy se zařadila mezi dárce finančních prostředků na nákup nového auta pro naše klienty.

V r. 2014 společnost podpořila vybudování hřiště pro Zájmové integrační centrum ZAJÍC, a to ve výši 100 000 Kč.

Celý článek...
 
Čtení pomáhá

 ctenipomaha

Nadace Martina Romana - projekt Čtení pomáhá patří mezi nejvýznamnější partnery NAUTIS.

 

 

 

Celý článek...
 
Společný sbírkový projekt NROS a České televize Pomozte dětem

trojlogo2013ctverecProjekt Nadace rozvoje občnské společnosti a České televize podporuje ohrožené a znevýhodněné děti

Cílem projektu je snížit negativní vliv dětského vývojového postižení – PAS - na vývoj dítěte. Prostředkem k dosažení tohoto cíle je realizace komplexního systému odborné péče o dítě a jeho rodinu prostřednictvím služby rané péče – kombinace poradenských a terénních služeb.

 

Celý článek...
 
Boehringer Ingelheim

Boehringer IngelheimFarmaceutická společnost Boehringer Ingelheim s.r.o. podporuje APLA Praha formou firemních fundraisingových akcí a PR aktivit. Ve spolupráci s mezinárodní organizací ASHOKA je partnerem ředitelky odborných programů APLA Praha, PhDr. K. Thorové, Ph.D., která je tzv. Ashoka Fellow.

 

Celý článek...
 
Letiště Praha, a.s.

logo csLetiště Praha, a. s., je provozovatelem nejvýznamnějšího mezinárodního letiště v České republice a největšího mezi novými členskými státy EU. Letiště Praha podporuje projekt Raná péče o děti s PAS v hl.m.Praze a okolí.

 

Celý článek...
 
Komerční banka, a.s.

Nadační fond_Jistota_KBNadační fond Jistota Komerční banky, a.s. se stal v r. 2013 naším novým dárcem.

 

 

 

Celý článek...
 
Nadace Divoké husy

logoNadace se rozhodla v r. 2014 podpořit APLA Praha formou zdvojnásobení výtězku z benefičního koncertu a křtu kalendáře APLA 2015, který se konal 30.10. 2014 v pražském Klubu Lávka.

 

Ve spolupráci se společností SAP se v r. 2014 dále uskutečnila charitativní akce Snídaně s Divokými husami (11.11. 2014). Podpora Nadace Divoké husy směřuje na rozvoj služeb rané péče.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3