Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Odlehčovací víkend

Kontaktní osoba: Šárka Henychová, 774 723 197

Kde službu poskytujeme:

Respitní víkendy probíhají na adrese Bechlín 18, 411 86. Obec Bechlín leží nedaleko Roudnice nad Labem. V nově zrekonstruovaném domku máme k dispozici vybavenou kuchyň, společenskou místnost, dva pokoje a dvě koupelny.

Čas poskytování služby:

Službu poskytujeme o víkendech během školního roku od pátku do neděle. Do Bechlína jezdíme služebním vozem organizace z Holešovic (V Holešovičkách 593/1A,  Praha 8) v pátek kolem 16. h. Čas vždy v dostatečném předstihu upřesní vedoucí konkrétního odlehčovacího víkendu. Návrat do Prahy je v neděli ve stejném čase.

Odlehčovací víkendy na období leden - červen 2018 jsou obsazeny, je možné se přihlásit jako náhradník. V případě zájmu, prosím, kontaktujte Šárku Henychovou.

Kapacita služby: 5 uživatelů 

Cena služby: 2920,- Kč za víkend. Cena je včetně stravy (300,- Kč), dopravy (300,- Kč), ubytování (400,- Kč) a podpory asistenta (1920,- Kč). V případě, že rodiče nebudou chtít využít naši dopravu a klienta sami přivezou a odvezou do Bechlína a zpět, částka za dopravu se z konečné ceny pobytu odečte.

 Stravu je možno v určitém rozsahu přizpůsobit požadavkům a potřebám klienta, ale nezajišťujeme dietní stravování, např. bezlepkovou dietu - dietní stravu je nutné donést s sebou (strava nebude započítána do ceny pobytu respitního víkendu).

Asistenti. kteří během víkendu poskytují klientů podporu, jsou odborně proškoleni. Zajišťují vhodný program dle individuálních potřeb a zájmů klienta a poskytují klientovi podporu v oblasti sebeobsluhy, komunikace, kontaktu s okolím apod. Možným programem je návštěva bazénu, procházky po okolí, návštěva dětského hříště, výlety apod.

Co s sebou:

  • dostatek oblečení, pyžamo
  • přezůvky
  • hygienické potřeby, ručník
  • léky
  • vlastní povlečení
  • oblíbenou hračku, knížku, dobroty
  • kapesné na vstupy či drobné občerstvení na výletě/vycházce
  • průkaz ZTP/P
 
 
Share on Myspace