Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Odborná knihovna APLA Praha

Představujeme Vám nový projekt APLA Praha – založení a otevření odborné knihovny, která bude šířit osvětu o poruchách autistického spektra, pro rodinné příslušníky (rodiče, sourozence, tety, strýce, babičky, dědečky, bratrance a sestřenice atd.), lidi s poruchou autistického spektra (děti, mladé lidi a dospělé s autismem), zaměstnance APLA PRAHA, studenty pedagogických a jiných škol, učitele základních, mateřských, středních a vysokých škol, asistenty, zaměstnavatele lidí s poruchou autistického spektra, odbornou veřejnost, lékaře a všechny, kteří mají zájem o tuto problematiku.

oplzz pasek

 

 

Knihovna bude zařízena podle zásad strukturovaného učení. V knihovně APLA si lidé budou moci zapůjčit speciální knihy o poruchách autistického spektra a dalších postiženích, publikace zaměřené na sociální práce, ekonomické a právnické otázky.  Nebude chybět ani populární literatura včetně vydání APLA Praha a nakladatelství PASPARTA. Čtenáři si budou moci zapůjčit CD ke knihám o problematice autistického spektra a odborné časopisy nejen v češtině, ale i v jiných jazycích (angličtina a němčina).

Knihovna plní roli nejen osvěty, ale také zaměstnává lidi s PAS, podpořené v rámci projektu zaměřeného na podporované zaměstnání, kteří v současné době s pomocí pracovní asistentky provádí katalogizaci, nákup nových publikací, zařizují prostory.

Na jaře knihovna uvítá všechny zájemce na adrese Na Truhlářce 24, Praha 8. Bude otevřena dva dny v týdnu: v úterý od 13:00 do 17:00 a ve čtvrtek od 9:00 do 13:00.

Jakékoliv dotazy, přání a nápady ohledně knihovny můžete posílat na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Těšíme se na Vás.

Petra Horalíková, knihovnice

 

 
Share on Myspace