Přihlásit se
Registrace - Login

O nás

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Videa


Marek a Veronika Šporclová v pořadu Očima Josefa Klímy

 

„Já už jsem taková celebrita přes autismus,“ směje se Marek vždycky, když ho osloví televize, aby divákům řekl pár slov o tom, jaké to je žít s Aspergerovým syndromem. Marek pracuje v Nakladatelství Pasparta jako překladatel. Nejenže odvádí skvělou práci, ale navíc je  ještě neskutečně vtipný.  Jeho humor je laskavý a chytrý, ostatně jako je on sám.

Reportáž s Markem natáčela  Karolína Lišková pro pořad Očima Josefa Klímy  – uvidíte i Veroniku Šporclovou, kolegyni z oddělení diagnostiky. K zhlédnutí od 28.10 minuty.

http://play.iprima.cz/ocima-josefa-klimy-12

 

 
Odborníci APLA Praha v pořadu ČT Tah dámou.

Česká televize odvysílala pořad Tah dámou, do kterého pozvala odborníky z APLA Praha - Mgr. Lenku Michalíkovou, která  pomáhá rodičům s integrací dětí s autismem do škol a psycholožku Mgr. Irenu Beranovou, která v APLA Praha pracuje jako diagnostik. Hostem byla i paní Eva Linhartová, maminka Marianky, slečny s dětským autismem.

Celý článek...
 
Česká televize - Tep 24 o autismu

tep24.jpgČeská televize odvysílala půlhodinový pořad o autismu, na kterém se podíleli odborníci i klienti APLA Praha, střední Čechy.  k zhlédnutí zde

 
Reportáž z rekondičních pobytů Pro rodiče bez rodičů 2010

O autismu se už v Klíči několikrát mluvilo. Díl vysílaný 21.9.2010 byl zaměřen na letní rekondiční pobyty pro děti s autismem a problémovým chováním s názvem Pro rodiče bez rodičů, které APLA Praha pro své klienty každoročně pořádá. Podíváme se do dvou táborů, které jsou rozděleny podle stupně poruchy.

Celý článek...
 
Vědci objevili metodu včasného zjištění autismu - pořad Milénium ČT
Děti s autismem prý "žvatlají" jinak než stejně stará batolata bez autismu. Zjistili to vědci z univerzit v Memphisu, Chicagu a Kansasu. Objevili metodu, která umožní autismus odhalit dřív? Studií amerických univerzit se zabývá pořad Milénium České televize. Hosty ve studiu byly psycholožka Katerina Thorova a dětská psychiatryně Magdalena Ryšánková z APLA Praha.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Strana 1 z 3