Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Modré aero. Den o autismu, lidech s autismem a autismu v nás.

Světový den porozumění autismu je sice až na začátku dubna, my v APLA ale začínáme s osvětovou kampaní POROZUMĚT AUTISMU 2015 30.3.! Přijďte za námi do kina AERO na akci MODRÉ AERO.  Připravili jsme program naučný i zábavný, český i cizokrajný, v sále i předsálí. Jsme rádi, že naše akce má mezinárodní přesah. Těšit se tak můžete například na slovenské kolegy ze sdružení 3lobit. V rámci výstavy Zažij autismus, která proběhne v předsálí,všem zájemcům představí koncept Snoezelen úspěšně využívaný v relaxačních místnostech pro lidi s autismem. Přijedou i kolegové z Maďarska, Polska a Německa.

V hlavním sále proběhnou besedy, hudební  a dvadelní vystoupení,  česká premiéra ruského filmu Anton, tut rjadom - film o hledání životní cesty v prostředí, kde sociální systémy selhávají.  A spousta dalšiho - plánovaného, možná i neplánovánovaného:-). Takové bude MODRÉ AERO.

Nechceme prozrazovat vše. Přijďte se podívat do příjemného žižkovského kina, kde na konci března odstartuje letošní ročník osvětové kampaně APLA Praha konané u příležitosti Světového dne porozumění autismu. TĚŠÍME SE NA VÁS.

Program akce Modré aero a přehled dalších našich akcí v 1. pol. r. 2015 ke stažení zde.

 

modreaero-letak-net Stranka 1

 

 

      

 
Share on Myspace