Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

LBBW Bank předala šek asociaci APLA na 300 tis. Kč.
Napsal uživatel Magdalena Caslavska   
Úterý, 30 Listopad 2010 09:12

lbbw_barevne_logo_na_bile_pozadi.gif

Na společenském setkání, které uspořádala LBBW Bank pro své klienty dne 24. 11. 2010 v historickém paláci bývalé Hypoteční banky království českého, předala LBBW Bank asociaci APLA Praha šek v hodnotě 300 000 Kč.

Juraj Černička, člen představenstva LBBW Bank, předal v rámci společenského setkání v Hotelu Carlo IV (v historickém paláci bývalé Hypoteční banky království českého) šek v hodnotě 300 000 Kč Magdaleně Čáslavské, výkonné ředitelce APLA, Asociaci pomáhající lidem s autismem. Banka tak i v příštím roce podpoří specializované projekty tohoto sdružení věnující se jak přímo dětem a mladým lidem s autismem, tak jejich rodinám.

 

„Velice si vážíme spolupráce s LBBW Bank. Díky její podpoře může naše asociace zajistit odlehčovací služby pro rodiny, které pečují o lidi s poruchou autistického spektra a nabídnout letní rekondiční pobyty více účastníkům," poděkovala za příspěvek Magdalena Čáslavská, ředitelka asociace APLA.

xmas_party_praha_2010_018.jpg

M. Čáslavská, ředitelka asociace APLA Praha ,a
 J. Černička, člen představenstva LBBW Bank, při předání šeku

 

 

 

Martina Lambert, marketingová ředitelka LBBW Bank doplnila: „Podpora sdružení APLA patří již řadu let k našim nejdůležitějším CSR aktivitám. Chceme i nadále podporovat tento skvělý projekt, protože i díky našemu přispění vidíme jednoznačné výsledky péče a pomoci asociace těm, kteří to opravdu potřebují."

 

LBBW Bank CZ je již více než čtyři roky finančním a generálním partnerem sdružení APLA. Asociace APLA pomáhá dětem a mladistvým s poruchami autistického spektra začlenit se mezi zdravé vrstevníky, účastnit se aktivit, které by bez pomoci asistenta nezvládli, a zaměřuje se i na sportovní a jiné volnočasové aktivity a poskytuje jim širokou nabídku svých služeb.

 

Poznámka pro editory

 

LBBW Bank CZ a.s. působí na českém trhu již od roku 1991 a za tuto dobu si zde vybudovala pozici moderní a universální banky. Jejím 100% akcionářem je od 1. 9. 2008 Landesbank Baden-Württemberg (LBBW). LBBW Bank CZ a.s. poskytuje kvalitní služby v oblastech firemního, osobního, investičního a mezinárodního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích.

V roce 2008 byla LBBW Bank odborníky vyhlášena jako třetí Nejdynamičtější banka roku v soutěži „Banka roku". 

 

LBBW Bank CZ a.s. v minulosti změnila akcionáře a své obchodní jméno. Pod názvem LBBW Bank CZ a.s. banka vystupuje od 17. 9. 2008. Do té doby banka působila na českém trhu pod názvem BAWAG Bank CZ a.s.

 

 

Landesbank Baden-Württemberg (LBBW) je jak komerční bankou, tak centrální bankou spořitelen v Baden-Württembersku, Sasku a Porýní-Falcku. Klíčovými aktivitami je poskytování služeb soukromým osobám ve více než 200 pobočkách, stejně tak i firemním klientům a spořitelnám. Dále se banka zaměřuje na financování nemovitostí, obchodování na kapitálových trzích s bankami, spořitelnami a institucionálními investory. LBBW je jednou z největších bank v Německu. Centrála LBBW se nachází ve Stuttgartu, Karlsruhe, Mannheimu a v Mohuči.

 

 
Share on Myspace