Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

LBBW Bank již potřetí podpořila projekty APLA
Úterý, 01 Prosinec 2009 17:07
lbbw_barevne_logo_na_bile_pozadi.jpg V rámci předvánočních akcí pro významné klienty LBBW Bank CZ, pořádané 19. 11.2009 v secesních prostorách francouzské restaurace v Obecním domě v Praze a také 26.11.2009 ve španělském hotelu Comsa v Brně, předal předseda představenstva LBBW Bank Markus Hermann sdružení APLA Praha, Střední Čechy šek v hodnotě 300 000 Kč.

LBBW Bank CZ uspořádala pro své VIP klienty v uvedených dnech slavnostní akce, na které předseda představenstva banky Markus Hermann předal Magdaleně Čáslavské - výkonné ředitelce APLA a Janě Neusarové - PR manažerce a tiskové mluvčí APLA, šek v hodnotě 300 000 Kč. Banka tak již opakovaně podpoří služby osobní asistence a odlehčovacích služeb APLA.

V závěru obou akcí také hosté obdrželi dárky, které LBBW Bank od APLA nakoupila, tedy výtěžek z těchto dárků byl též věnován sdružení APLA.

Pro účastníky obou akcí byl připraven zábavný program a speciality šéfkuchařů francouzské restaurace v Obecním domě v Praze a španělského hotelu Comsa v Brně.

LBBW Bank je již více než tři roky finančním a generálním partnerem sdružení APLA.

Projevené důvěry si velmi vážíme a děkujeme LBBW Bank za její dlouhodobou podporu i spolupráci.

 
Share on Myspace