Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Expobank CZ, a.s.

logo-expobank

Expobank, a.s.  (do 15. 10. 2014 operující pod obchodním názvem LBBW Bank, a.s.), je generálním partnerem NAUTIS již od roku 2008. Zároveň je středně velkou, moderní a univerzální komerční bankou, která svým klientům poskytuje produkty a služby v oblastech firemního, osobního, investičního a mezinárodního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích.

 


Finanční pomoc generálního partnera je především věnována na podporu služeb osobní asistence a podporu odlehčovacích služeb – zejména dětem s autismem žijící po celé České republice. Nejčastěji se jedná např. o doprovody dětí do a ze školy, mimoškolní činnost a sportovní a jiné zájmové aktivity. Asistenční i odlehčovací služby jsou velkou pomocí pro rodiny těchto dětí především v době, kdy se rodina nemůže z jakýchkoli důvodů plně věnovat potřebám dítěte.

Každoročně banka taktéž pořádá několik golfových turnajů, na které pozve své partnery a klienty. Tyto akce však neslouží pouze k pracovním účelům banky, ale taktéž na podporu NAUTIS. Jedná se tzv. o „charitativní jamku“, na které si mohou zájemci zakoupit golfový míček s potiskem NAUTIS a tím tak přispět na komplexní sociální služby, které NAUTIS svým klientům poskytuje. 

Články (archiv):

 

Zpět k přehledu dárců

 
Share on Myspace