Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Kulatý stůl pro lidi s Aspergerovým syndromem

Dne 14.10. 2011 se v rámci konference APLA uskuteční setkání lidí s Aspergerovým syndromem. Na setkání do Prahy přijedou také dva účastníci s Aspergerovým syndromem ze zahraničí, kteří jsou aktivní v Autism Europe a vystupují za práva lidí s Aspergerovým syndromem. Plánovaným tématem tohoto setkání bude „Podmínky a možnosti ve školách a v zaměstnání pro lidi s Aspergerovým syndromem“.  Účastníci kulatého stolu budou mít možnost si vzájemně sdělovat své zkušenosti o tom, s jakými možnostmi a překážkami se lidé s Aspergerovým syndromem setkávají, jaké služby mohou využívat, apod. Mohou se dozvědět o tom, jaká je situace jinde v Evropě.

 

V případě zájmu o účast nebo jakýchkoli dotazů týkajících se tohoto setkání kontaktujte prosím Mgr. Veroniku Madler (tel: 774 201 311, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

Tlumočení bude zajištěno, proto není nutná znalost angličtiny.

Setkání se bude konat 14.10. 2011 od 13:30 do 15:30. Mimopražským účastníkům, kteří by měli zájem o aktivní účast u kulatého stolu, proplatíme cestovní náklady.

Konference se koná u příležitosti evropských dnů autismu.

 

Veronika Madler,

APLA Praha, o.s

 
Share on Myspace