Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Už jste nominovali svého favorita na cenu APLAUS? Uzávěrka nominací je 6. 3. 2017!

Máte ve svém okolí někoho, kdo se zasadil o osvětu v oblasti porozumění autismu, pomáhá lidem s autismem a nebo cítíte, že jeho příběh, který má něco společného s autismem, stojí za zveřejnění? Nominujte ho na cenu „APLAUS“!

Soutěž se vyhlašuje ve 3 kategoriích:

* jednotlivci (děti a dospělí),
* organizace,
* lidé s autismem.

A jak můžete někoho nominovat?

1. Napište krátký „příběh“ člověka nebo organizace, o němž/níž si myslíte, že si zaslouží být nominován/a (osoba nebo organizace, která se pozitivním způsobem zasadila o pomoc lidem s PAS; osoby s PAS, které přes svoji diagnózu překonávají překážky a věnují se něčemu smysluplnému, pomáhají ostatním apod.).

2. Nezapomeňte připsat, do které kategorie nominovaní patří a důvod, proč je nominujete. Přidejte kontakt na ně i na Vás.

3. Je potřeba, abyste nominované seznámili s tím, že jste je do soutěže přihlásili. Po udělení souhlasu ze strany nominovaných, budou příběhy zveřejněny na webu NAUTIS.

Pošlete nám vše e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na adresu Jana Sirotková, Národní ústav pro autismus, z.ú., Na Truhlářce 24, Praha 8, 180 00.

Uzávěrka nominací: 6. 3. 2017

Porota složená ze zástupců odborné veřejnosti zabývající se PAS, partnerských organizací, rodičů a lidí s autismem následně vybere z nominací vítěze každé kategorie.

Slavnostní vyhlášení a předání cen „APLAUS“ proběhne 3. dubna 2017 v Atriu Poslanecké sněmovny ČR, Sněmovní 4, Praha 1 - Malá Strana, u příležitosti Světového dne porozumění autismu, který tradičně připadá na 2. dubna.

Na slavnostní vyhlášení vítězů budou pozváni všichni nominovaní a také ti, kteří je do soutěže přihlásili.

 
Share on Myspace