Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Intenzivní nácviky sociálních a pracovních dovedností v Líchovech 2012

APLA Praha, Střední Čechy, o.s., organizuje v létě opět týdenní pobyt pro mladé lidi s Aspergerovým syndromem a vysokofunkčním autismem, který je zaměřený na intenzivní nácvik sociálních a pracovních dovedností.

Termín: 11. - 18. 8.2012

Komu je pobyt určen: Lidem s Aspergerovým syndromem a vysokofunkčním autismem od 16ti let z celé republiky.

Ubytování: rekreační středisko Líchovy, dvoulůžkové pokoje, v nestandardních případech možnost ubytování v jednolůžkovém pokoji (po předchozí domluvě) Adresa: Pobytové a rehabilitační středisko, Líchovy 24, 262 51 Líchovy, GPS: 49°41'16.706"N, 14°18'1.831"E


Cena:  1 800Kč pro účastníky z hl.m.Prahy, pro zájemce z dalších krajů bude cena upřesněna. Bude se však pohybovat mezi 4500-5000Kč.

Doprava: zajištěna z Prahy

Strava: zajištěna plná penze, možnost zakoupeni občerstveni a nápojů v bufetu střediska

Personální zajištění pobytu: psycholog, terapeut, pracovní konzultanti, lektor AJ, asistenti (jeden asistent na jednoho až dva účastníky)

Kontakt:  Bc. Lenka Bittmannová ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

 (Mgr. Eva Gnanová,  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,  tel. 737 964 403 - pouze dotazy k náplni pobytu, vhodnosti pro klienta atp.)

Účastníci se budou moci na základě individuálního výběru zapojit do těchto aktivit: Job klub – praktické dovednosti související s uplatněním na trhu práce, hospodaření s penězi, meta-kognitivní trénink, nácviky sociálních dovedností a komunikace, kurz vaření, kurz cestování, kurz angličtiny, tvůrčí a výtvarné činnosti. Kurzy budou doplněny o výlety do okolí, dalšími outdoorovými a sportovními aktivitami (např. jóga, cvičení na míčích, aqua-aerobik) a relaxací v areálu s využitím venkovního bazénu.

Přednostně budou zařazeni noví zájemci, kteří pobyt neabsolvovali v minulém roce.

Dovolujeme si upozornit, že APLA Praha si vyhrazuje právo na konečný výběr účastníků v souladu s cílem pobytu a pro zajištění jeho bezproblémového průběhu pro účastníky i pro personál.

 
 

 
 

 
Share on Myspace