Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Hledáme asistenta pedagoga do MŠ v Praze 8

Pro naši dceru 5,5 let s diagnózou PAS hledáme do běžné soukromé mateřské školky Motýl s.r.o. v Praze 8 (v Kobylisích) asistenta pedagoga.

Jedná se o akreditovanou školku rodinného typu se zaběhnutou praxí a přátelským kolektivem s kapacitou cca 20 dětí. Nástup je možný ihned na HPP (plný úvazek 40hodin/týdně - přímá činnost 35 hodin/týdně, nepřímá činnost 5hodin/týdně). Smlouva na dobu určitou na 1 rok, v případě osvědčení po jednom roce je možná smlouva na dobu neurčitou. Plná denní strava zdarma, nadstandardní mzdové ohodnocení, možnost přivýdělku při vedení zájmových kroužků. Požadavek vzdělání je odborné vyučení bez maturity. Výhodou jsou znalosti z oblasti speciální pedagogiky a zkušenosti s prací s dětmi s poruchou autistického spektra (není však podmínkou). Dcera mluví, je citlivá, nemá agresivní chování, ráda se učí novým věcem, pokud je správně vedena. Nutný empatický přístup, vřelý vztah k dětem a chuť se dále vzdělávat v problematice PAS. Více informací o školce na www.skolkapraha.eu.

Ohledně výběrového řízení se prosím obraťte přímo na paní ředitelku školky, Ing Noskovou, tel.: 728539049. Vaše životopisy můžete zasílat také emailem k rukám Mgr. Denisy Frídové: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Share on Myspace