Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Dobrovolníci

Vážení přátelé,

máme nové webové stránky www.nautis.cz/cz.

Tento web (www.praha.apla.cz) není již aktualizován. Naši IT kolegové momentálně připravují uspání tohoto webu. 

Děkujeme za pochopení.

Tým NAUTIS

 

NAUTIS pomáhá překonávat překážky. Pomozte stavět k nim schůdnější stezky.

Národní ústav pro autismus, z.ú. (ve zkratce NAUTIS) chce smysluplně pomáhat nejen všem dětem a dospělým s poruchami autistického spektra, ale podat pomocnou ruku i všem těm, kteří o ně pečují nebo jim poskytují své služby - rodinám, institucím i odborné veřejnosti. Pro naplnění tohoto poslání získává organizace finanční podporu především ze zdrojů státní správy a samosprávy, od nadací, firem i individuálních dárců.

Chcete-li podpořit naši činnost, můžete pomáhat s námi nejen finančně či formou materiální podpory. Můžete nám pomoci i poskytnutím bezplatné služby. Uvítáme každou pomocnou ruku nejen v přímé péči, ale i ve službách, které jsou nutné k provozu naší organizace.

Oblasti, ve kterých mohou dobrovolníci působit:

1. práce s uživateli služeb -  dobrovolníci mají možnost pracovat pod supervizí zkušených pracovníků a spolupodílet se na poskytování služeb lidem s autismem

2. zapojení se do chodu organizace - administrativní a úklidové práce, příprava a pomoc při realizaci prezentačních akcí, spolupodílení se na fundraisingu a získávání dárců, překlady a tlumočení, nabídka odborných znalostí. Velmi také oceníme Vaši pomoc jako hodinového manžela - drobné opravy na našich střediscích, či pomoc z Vašeho domova (opravy oděvů, administrativní práce apod.).

Pokud máte zájem zapojit se formou dobrovolnictví do činnosti naší organizace, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na telefonním čísle 774 723 114.

Zaujala vás možnost stát se naším dárcem (sponzorem), příznivcem? Pokud ano, klikněte prosím zde.

Máte-li zájem zůstat v anonymitě, můžete přispět do naší veřejné sbírky.

 
Share on Myspace