Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Boehringer Ingelheim

Boehringer IngelheimFarmaceutická společnost Boehringer Ingelheim s.r.o. podporuje APLA Praha formou firemních fundraisingových akcí a PR aktivit. Ve spolupráci s mezinárodní organizací ASHOKA je partnerem ředitelky odborných programů APLA Praha, PhDr. K. Thorové, Ph.D., která je tzv. Ashoka Fellow.

 

 

V r. 2013 zaměstnanci společnosti Boehringer Ingelheim předali APLA Praha příspěvek na vybavení respitního centra ve výši 7.220 Kč. Jednalo se o vtěžek z charitativního bazárku, který zorganizovalo oddělení Human Resources BI pro své kolegy u příležitosti Mezinárodního dne porozumění autismu. V r. 2014 přispěli zaměstnanci na rekonstrukci vybavení domácnosti v Domově se zvláštním režimem. Společnost se rovněž stala partnerem APLA Praha při realizaci charitativního kalendáře na r. 2015.

Společnost Boehringer Ingelheim a organizace Ashoka podpořily dr. Kateřinu Thorovou z APLA  Praha a její projekt rozvoje dalšího rozvoje diagnostických a metodických programů APLA.

Hlavním posláním Ashoky  je vyhledávat výjimečné osobnosti, které mají nejen nadání nacházet nové způsoby řešení společenských problémů v různých oblastech života (diskriminace, sociální péče apod.), ale zejména odvahu své plány realizovat. Takovým jedincům a jejich konkrétním projektům následně Ashoka poskytuje finanční podporu, převážně formou stipendia.

 
Share on Myspace