Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Auto pro APLA je na světě, jezdí krásně. Díky všem za podporu.

S velkou radostí můžeme informovat všechny příznivce a podporovatele APLA Praha, že do vozového parku přibyla dvě auta, která jsme mohli pořídit jen díky Vaší podpoře.

 

 

a) Prvním z nich je vícemístný Fiat Scudo, který využijeme na přepravu klientů nejen v Domově se zvláštním režimem v Libčicích, ale i při dopravě dětí na letní i víkendové pobyty. Díky laskavé podpoře projetku Čtení pomáhá ho můžeme také vybavit bezpečnostními prvky. Auto už má za sebou zkušební jízdy a naši asistenti si ho nemohou vynachválit.

web IMG 3583

Fiat Scudo na jednom ze svých prvních výletů - pobyt rané péče APLA Praha, Jizerské Hory

b) Od dárce, p. J. Samka, jsme za symbolickou 1 Kč dostali starší typ vozu Opel Zafira, se kterým už nějakou dobu vozí děti i dospělé do škol, na kroužky a výlety převozník APLA, Jindřich Mynařík. Nejprve jsme si mysleli, že půjde jen o provizorní řešení.  Po prvotní investici do nutných oprav ale auto spolehlivě jezdí a navíc se zdá, že náš převozník k lehce prorezlé starší dámě jaksi citově přilnul....

Díky Vaší podpoře tak máme aktuálně dostatečný počet vozů pro poskytování našich služeb. Za to Vám patří naše velké

DĚKUJEME.

Vaši klienti a tým APLA Praha

Na vůz FIAT Scudo přispěli: společnosti MEICO s.r.o., SharpCrafters s.r.o., BDO Audit s.r.o., The Prague Concerts s.r.o.,manželé Huliciusovi, pan Tomáš Haňkovský, paní Malá, Dosoudilová, Jungová, Levá, Doušová a pan Vaníček. K nákupu auta jsme využili rovněž prostředky z placené inzerce ve Zpravodaji APLA (inzerent p. D. Baranec) a peníze ze zaslaných DMS zpráv. Velký dík patří i dobrovolníkům z APLA Praha, kteří věnovali výtěžek ze setkání V modrém (4.4. 2014) právě na zakoupení auta. V neposlední řadě si vážíme příspěvků drobných dárců a příspěvků těch, kteří nakoupili sbírkové předměty a další výrobky tréninkové dílny APLA Praha.

Mechanickou přepážku do auta FIAT Scudo a bezpečnostní prvky financujeme z příspěvku ve výši 100 000 Kč od Nadace Martina Romana - projekt Čtení pomáhá.

ctenipomaha

 

Na další bezpečnostní prvky do vozů APLA Praha finanční zdroje poskytnul Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové.

VDV logo 2014

 

 
Share on Myspace