Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

BDO Audit s.r.o.

Auditorská firma BDO Audit s.r.o. se rozhodla v r. 2014 APLA Praha formou zaměstnancké sbírky konané u příležitosti Světového dne porozumění autismu. Zaměstnanci přispělí finanční částkou ve výši téměř 8000 Kč a věnovali APLA Praha věcné dary - hračky, puzzle, fotoaparát, DVD přehrávač a řadu dalších užitečných věcí, které putovaly do středisek APLA Praha. 


Článek:

Auditoři "v modrém "podpořili APLA Praha

U příležitosti Světového dne porozumění autismu probíhají po celém světě sbírkové akce na podporu lidí s touto diagnózou. V letošním roce se k naší velké radosti uskutečnila sbírka i ve společnosti BDO Audit s.r.o. v Praze. Na náš účet tak poputuje částka ve výši 7.948,86 Kč na nové auto pro klienty APLA. A to není zdaleka všechno. Od auditorů jsme si přivezli také spoustu užitečných věcí, které budou dál sloužit našim klientům.

 

Hračky, stolní hry a puzzle putovaly do střediska rané péče a Zájmového integračního centra ZAJÍC. Fotoaparát, DVD přehrávač, oblečení a bytový textil si pro změnu vybralo respitní centrum a domov se zvláštním režimem. Na své si přišlo i ekonomické oddělení a ředitelství Na Truhlářce. Získali jsme nejenom další kancelářskou židli a hrnky, ale také kávovou soupravu pro návštěvy. Dokonce i s podšálky, které jsou u nás na Truhlářce trvale nedostatkové zboží:-).

Srdečně děkujeme za finanční i materiální podporu všem, kteří se do zaměstnanecké sbírky zapojili. Náš zvláštní dík patří p. J. Czabanovi, senior partnerovi společnosti BDO Audit s.r.o., který akci podpořil a paní Aleně Kopáčikové, která se zasloužila o její realizaci. Na závěr ještě jeden vzkaz týmu APLA Praha týmu BDO:

Auditorská modrá je slušivě dobrá:-).

DĚKUJEME.

 

 

bdo

 

tým BDO Audit s.r.o.

 

 
Share on Myspace