Přihlásit se
Registrace - Login

DMS banner 21.03.2017

Porozumet autismu 2017 mhmp

Volná místa
Osobní asistent pro Jakuba

Jmenuji se Jakub a jsou mi 4 roky. Chodím moc rád do školičky a potřeboval bych k sobe přítele, který by mi ve školicče pomáhal s zvládat denní aktivity.

Jsem zdravý kluk plný života a radosti, miluji čísla, tvary, barvy, vzorce a spoustu dalších vecí, jen me život vybavil mírnou formou detského autismu, nedokážu se sám soustredit na bežné potřeby (oblékání, jídlo a toaleta) a tak nemohu být ve školicče sám jako ostatní děti.

Do školičky chodím 4 krát týdne dopoledne, ale rád bych zustával do  odpoledne.

Školicka je na Praze 4, v rodinné vilce s Montessori principy. Nemusíš se bát, paní ředitelka Ti pomuže v čem bude třeba a pokud ješte studuješ, dá ti k tomu potvrzení praxe.

Chceš prožívat život se mnou a pomoci mi naučit se ho zvládat sám? 

Maminka s tátou cekají že se jim ozveš na telefon nebo email ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 725 718 843  nebo 725 570 483 )

 
Sháníme nové spolupracovníky do Střediska včasné intervence

Do Střediska včasné intervence NAUTIS sháníme nové kolegyně a kolegy pro práci s malými dětmi ve věku do 7 let s poruchou autistického spektra i s jejich rodinami.

Hledáme především speciální pedagogy, logopedy nebo psychology, kteří mají praxi se vzděláváním dětí s PAS a chtějí se v oboru dále rozvíjet a získávat nové zkušenosti.

Celý článek...
 
ZŠ K Dolům, Praha 4 - Modřany přijme asistenty pedagoga
Základní škola K Dolům Praha 4 Modřany přijme hned kolegyně/kolegy na pozice asistentů ve třídách.

Nabízíme práci na různě velké úvazky dle dohody, dobrou dopravní dostupnost (tram, bus, vlak), příjemný kolektiv a menší počet žáků ve třídách.
 
V případě zájmu kontaktujte přímo ředitelku školy: Mgr. Bělu Outratovou
 e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  
Tel.: 777 320 050, 244 090 190
 
Asistent pedagoga Praha 1

Hledám asistenta pedagoga pro syna Jaroslava Kloubce. Syn má Aspergerův syndrom a ADHD. 7 třída zš individuální studium při zš Truhlářská  Praha 1. Syn má anglický jazyk, z němčiny je osvobozen. Asisten je doporučen speciálně pedagogickým centrem NAUTIS  v rozsahu 30 hodin týdně.

V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Děkuji  Jaroslava Kloubcová  tel: 777232557

 
Hledáme asistenta pedagoga do MŠ v Praze 8

Pro naši dceru 5,5 let s diagnózou PAS hledáme do běžné soukromé mateřské školky Motýl s.r.o. v Praze 8 (v Kobylisích) asistenta pedagoga.

Celý článek...
 
Gymnázium Jana Palacha v Praze hledá asistenta pedagoga

Čtyřleté Gymnázium Jana Palacha Praha 1, s.r.o (Pštrossova 13, Praha 1) hledá asistenta či asistentku pedagoga pro studenta s Aspergerovým syndromem ve 3. ročníku. Jsme moderní gymnázium všeobecného zaměření, s příjemným kolektivem pedagogů a otevřeným přístupem k inkluzivnímu vzdělávání.

Celý článek...
 
Výběrové řízení na pozici projektový/á manažer/ka v NAUTIS

Národní ústav pro autismus, z.ú. vyhlašuje dne 18.12. 2017  výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

Projektový/á manažer/ka (0,5 úvazku)

Charakteristika vykonávané práce:
• koordinace a řízení projektů financovaných ze zdrojů EU, nadačních fondů a státních dotací;
• spolupráce při psaní nových projektových žádostí;
• zodpovědnost za realizaci projektů;
• kontrola naplňování monitorovacích ukazatelů a dalších výstupů projektů;
• plánování a kontrola čerpání rozpočtu ve spolupráci s finančním manažerem;
• monitoring a reporting - příprava průběžných a závěrečných monitorovacích zpráv projektů;
• vedení projektové dokumentace včetně archivace;
• organizace akcí v rámci projektů;
• komunikace s poskytovatelem dotace, interními/externími dodavateli a cílovými skupinami;
• práce s projektovými systémy a databázemi.

Celý článek...
 
Osobní asistent pro Prokůpka (3 roky)

Pro našeho syna Prokůpka (34 měsíců) s podezřením na poruchu autistického spektra hledáme od ledna 2018 osobního asistenta/asistentku, který bude pro Prokůpka průvodcem, který si s ním bude hrát a učit ho poznávat svět kolem sebe. Máme zájem o pravidelnou a dlouhodobou spolupráci na minimálně 3 dny v týdnu (úterý - čtvrtek, budeme rádi i za pátek), na 3 - 4 hodiny denně, kombinace práce v domácím prostředí s venkovními aktivitami. 

Pod odborným vedením pracujeme s Prokůpkem řízenou terapií a s jeho pozitivní motivací. Na asistenci je nutná příprava předem, aby se asistent/asistentka dokázal/a Prokůpkovi správně věnovat - tuto přípravu bychom zajistili v koordinaci s naší odbornou terapeutkou z NAUTISu. S ohledem na nízký věk dítěte bychom potřebovali, aby asistent/ka měl/a zkušenost práce s dětmi s PAS. 

Prokůpek má opožděný vývoj řeči a komunikuje zatím neverbálně, používá pouze pár slovíček, slabikuje a vokalizuje, ale o verbální komunikaci se snaží neustále. Pokud něco chce, tak si zatím ukáže nebo daný předmět přinese. Je velmi veselý, zvídavý, vyžaduje pozornost, má zájem o svoje okolí a snaží se s okolím sdílet věci, které ho zajímají. V jídle je samostatný a vůbec není vybíravý, ovšem záchod nám přes veškerý nácvik ještě dělá problém - Prokůpek stále nosí plínky. 

Prokop je plně mobilní. Asistent/ka s ním může trávit čas v domácnosti, nebo blízkém okolí. Prokop miluje pobyt venku, míčové hry, prolézačky, hru na honěnou, je velmi hbitý a rychlý. Má rád hudbu, experimentuje na hudebních nástrojích. Při skládání puzzle nebo stavění kostek je velmi trpělivý, naučil se věci dokončovat a uklízet hračky. 

V současnosti prochází Prokůpek obdobím vzdoru a výrazného sebeprosazování se, které je dáno jednak věkem tří let, jednak novým způsobem práce s dítětem a jednak příchodem nového bratříčka. Někdy reaguje vzteklým chováním, které včasně podchycené a zpracované odezní stejně rychle, jako začne. 

Největším cílem je u Prokůpka přejít postupně ze znaků na slova. Asistent/asistentka by měl/a být aktivní a otevřený/á k učení se novým věcem.

 

Lokalita: Praha 10 - Strašnice

Začátek spolupráce: leden 2018

Odměna: dohodou

Kontakt: 724 753 713 - matka Alexandra 

 
Soukromá jednotřídní mateřská škola Pod buky v Praze Uhříněvsi přijme asistent pedagoga

Soukromá jednotřídní mateřská škola Pod buky v Praze Uhříněvsi hledá pracovníka na pozici asistent pedagoga pro 4 letého chlapce s PAS.

Jedná se o práci na celý úvazek.

Celý článek...
 
Výběrové řízení na pozici koordinátor osobní asistence NAUTIS

Veškeré potřebné informace naleznete zde:

http://www.lmcg2.com/pd/1238814643/?rps=202

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Další > Konec >>

Strana 1 z 4